About

The Water Museum is one of the most unusual and extraordinary cultural and entertainment venues in Ukraine. It is located in the dungeons of an old water tower and represents both cultural and historical value. Over one and a half centuries ago, this structure was the main supplier of water to the city. The Water Museum comprises an extensive complex that includes 4 museums, a technical exhibition, and a water park. Remarkably, exhibits are accessible to visitors, who can not only admire them but also conduct their own experiments with changes in the riverbed, summoning lightning, etc.

Price

30 UAH

Features

Suitable for children

How to get here?

The nearest public transport options for your convenience.

Pam’iatnyk Mahdeburzkomu pravu
Bus stop 484 m walk
Maidan Nezalezhnosti
Bus stop 651 m walk
Aleia Heroiv Nebesnoi Sotni St
Bus station 467 m walk
Khreshchatyk Hotel
Bus station 413 m walk
Pishokhidnyi mist
Bus stop 331 m walk

Reviews and Ratings

Write a review
4.6
based on 4,929 reviews
4.6/5 4,928 reviews

Экскурсия начинается со спуска на лифте под землю. У кого клаустрофобия, тем категорически не советую идти в этот музей, так как экскурсию невозможно прервать. Во время посещения музея узнаешь много интересного и в дальнейшем уже по иному начинаешь относиться к воде, особенно к ее потреблению. Есть здесь и очень интересные аттракционы. Забавно в конце экскурсии оказаться внутри мыльного пузыря.

Александра Александровна
Александра Александровна
1 month ago on Google

Пішли в жаркий вихідний день, людей не багато, цікаво і дітям і дорослим. Музей знаходиться у водонапірній башті, опускалися під землю на ліфті, там прохолодно та комфортно. Екскурсовод дуже цікаво розповідала історію води. Сама екскурсія 45 хвилин, для дітей ігри з піском, ігри з бульбашками, також познайомились та прогодували китайську золоту рибку.Білети доступні, дитина 6 років-100грн, дорослим -120грн. Дитині сподобалось.

Show more
Каріна Галета
Каріна Галета
2 months ago on Google

На жаль, наше враження від музею почалося з негативу. Ми з сином прийшли вчасно, але замість привітності нас зустріли неприязно. Адміністраторка та касирка одразу, з явно зверхнім тоном, сказали, що квитки не продаються, поки не збереться група. Жодної конкретики, жодної ввічливості — просто «чекайте, може, набереться». Дорослий білет коштує 120 грн, дитячий 100 грн Виходить, що відвідати музей індивідуально неможливо. І навіть якщо ви прийшли — не факт, що потрапите всередину. Можна чекати годинами і так нічого й не дочекатися. Що найприкріше — цю напружену атмосферу відчув навіть мій 10-річний син. Він сказав: «Я більше не хочу повертатися в цей музей». Добре, що потім нам дісталася екскурсоводка — молода дівчина, яка зуміла змінити настрій. Її цікава подача й доброзичливість трохи компенсували перший негатив. Дуже сподіваюся, що керівництво музею зверне увагу на поведінку персоналу на вході — бо саме ці люди формують перше враження, і зараз воно — геть не музейне.

Show more