Über

Top Choice Auszeichnung
2025 Restaurants

Marmolada-Chleb i Kawa in Gdańsk offers a delightful dining experience with European, Polish, vegan, and vegetarian options on the menu. This popular spot stands out for its fantastic breakfasts and delectable desserts, along with a variety of beverages including absinthe, craft beers, and rich coffee.

The modern interior features a mezzanine visible from the street, creating a spacious and inviting atmosphere. Guests can enjoy amenities like free Wi-Fi, outdoor seating, and pet-friendly areas, making it a perfect place for a meal with friends or a relaxing coffee with your pet by your side.

With a moderate price range of 40-60 PLN per person and a highly-rated service, it's no wonder this place is often bustling with activity. Whether you're craving a hearty sandwich, a delicate piece of pastry, or a glass of Prosecco, Marmolada-Chleb i Kawa has something to satisfy every taste. Don't forget to try their own preserves and freshly baked bread, and even take some home for later.

Mehr anzeigen

Preis

$$$$ 40 - 60 PLN

Mahlzeiten

Breakfast, Branch, Lunch, Dinner

Küchen

European, Polish, Vegan, Vegetarian

Dienstleistungen

Delivery, Takeaway, Reservations available, Outdoor seating, Dine-in, Reservations recommended

Diätoptionen

Vegan options, Vegetarian options

Angebot

Serving alcohol, Serving desserts, Small plates, Serving cocktails, Serving beer, Serving wine, Serving coffee

Bewertungen und Rezensionen

Eine Bewertung schreiben
4.4
basierend auf 3.313 bewertungen
4.4/5 3.313 bewertungen
Dagmara Kaczmarczyk
Dagmara Kaczmarczyk
2 monate Zurück auf Google
  • Essen: 5
  • Dienstleistung: 5
  • Atmosphäre: 5

To miejsce to prawdziwa perełka! Zamówiliśmy kurczaka z guacamole i szakszukę z chorizo -oba dania były absolutnie przepyszne, idealnie doprawione, podane na ciepło i tak sycące, że wyszliśmy szczęśliwi i najedzeni po brzegi. Do tego orzeźwiająca lemoniada rabarbarowa i aromatyczny flat white. Na zamówienie nie czekaliśmy długo, a wszystko zostało podane z uśmiechem. Obsługa przemiła, pomocna i naprawdę serdeczna. Dodatkowy ogromny plus za przyjazną atmosferę dla psiaków. Zdecydowanie polecamy to miejsce !

Mehr anzeigen
Katsiaryna Astrouskaya
Katsiaryna Astrouskaya
2 monate Zurück auf Google
  • Essen: 5
  • Atmosphäre: 5

Gofr blt 2.0 is incredibly delicious! Perfectly balanced taste with a hint of onion. I recommend trying it

Felipe Essa
Felipe Essa
2 monate Zurück auf Google
  • Essen: 5
  • Dienstleistung: 5
  • Atmosphäre: 5

Pierwsze śniadanie podczas tegorocznego wypadu nad morze i już takie zaskoczenie. Od rana spory ruch, dużo miejsca ale i dużo ludzi, to dobry znak. Fajny przeszklony ogródek, na szczęście pare miejsc wolnych więc skorzystaliśmy. Na dobry start dnia wiadomo - kawusia, smaczna ale dość mała. Przyszedł czas na danie główne, dodam że bardzo fajna nietypowa karta dań, nie wiedziałem na co się zdecydować. Jedno z nas zamówiło na kromce grillowanego chleba burattę z pieczonymi w miodzie pomidorkami i papryką zalane pesto bazyliowym. Świetna pozycja, pożywna, duża porcja, rozpływająca się w ustach, wszystko dopracowane perfekcyjne, nic za mało nic za dużo. Kolejnym śniadaniem był chrupki placek z tortilli złożony w pół i przekrojony na 3 trójkąty a na nim świeża bazylia i ukiszona cebula, choć mogę się mylić, nie pamietam dokładnie ale było smaczne. Natomiast główną role odgrywało to co było w środku czyli jajecznica, która mogłaby być nieco luźniejsza, do tego poszarpany kurczak, który był soczysty. Lekkie guacamole ale raczej po prostu pogniecione avocado skropione limonką bądź cytryną. Posiekane aromatyczne pomidorki jak na bruschette. Całość nie była ani sucha ani zbyt morka, perfekcyjne danie jeśli chodzi o połączenie składników. Serdecznie polecam każdemu, mam nadzieję że będzie jeszcze kiedyś okazja odwiedzić.

Mehr anzeigen

Häufig gestellte Fragen

  • Wie lautet die Adresse von Marmolada - Chleb i Kawa?
    Marmolada - Chleb i Kawa befindet sich in Antoniego Słonimskiego, 5, 80-980, Gdańsk, Poland.
  • Wie komme ich mit öffentlichen Verkehrsmitteln hierher?
    Die nächstgelegenen öffentlichen Verkehrsmittel bieten schnellen und einfachen Zugang:
    • Bushaltestelle Wojska Polskiego (180 m gehen)
    • Bushaltestelle Gdańsk, Galeria Bałtycka (n/ż) (460 m gehen)
    • Bushaltestelle Galeria Bałtycka (423 m gehen)
    • Bushaltestelle Reymonta (461 m gehen)
  • Wie wird Marmolada - Chleb i Kawa von Besuchern bewertet?
    Marmolada - Chleb i Kawa hat eine durchschnittliche Bewertung von 4.4, basierend auf 3.313 bewertungen auf Plattformen wie Google, Facebook.
  • Welche Gerichte und Getränke werden serviert?
    Das Restaurant bietet eine Auswahl an Gerichten wie absinthe, bagels, beef, beer, burgers, cakes, cappuccino, cheese, chicken, chocolate, coffee, fish, french toast, fried eggs, fruitcake, zusammen mit einer Vielzahl an Getränken an.
  • Wie viel kostet im Durchschnitt ein Essen bei Marmolada - Chleb i Kawa?
    Der Durchschnittspreis für eine Mahlzeit beträgt 40 - 60 PLN (es ist mäßig - $$).