Ресторан Aragats — заблудшая душа Армении

Адрес:
Jura Alunana iela, 2a
Телефон:
+37 167 373 445
Эл. почта:
info@aragats.lv
Web сайт:
www.aragats.lv/ru/index.html
Часы работы:
Вт-Вс: 13:00-22:00, Пн: выходной

Отзывы о Ресторане Aragats

Atnācām uz šo restorānu, izlasījuši labās atsauksmes. Domājām, ka būs, kam piesieties, bet nē! Viss patiešām labā līmenī, sākot ar viesa sagaidīšanu un beidzot ar skaistu ēdiena pasniegšanu. Mums viss ļoti patika, tāpēc atnāksim vēl.

Пару недель назад отмечали юбилей тестя. Назаказывали кучу всего и вы знаете, ничего и не осталось,ведь все было на столько вкусным что съели абсолютно все! Отдельно спасибо официантам,обслуживали быстро и качественно. Еще было приятным бонусом что нам сделали скидку в 10%.

Restorāns ir lieliski piemērots visdažādāko svētku un banketu rīkošanai. Mēs šeit atzīmējām korporatīvo pasākumu. Viss patika – gan uzņemšana, gan armēņu virtuve. Visi ēdieni bija izcili!

Neslikta vieta. Neteikšu, ka man tā ir labākā, bet noteikti kaut reizi ir vērts apmeklēt. Es šeit vēl iegriezīšos.

Apmeklējām restorānu septembrī, un nokļuvām tur pavisam nejauši, par ko ne mirkli nenožēlojām. Lielisks interjers, daudz vietas, un atradīsies galdiņš jebkurai gaumei. Vieta ir moderna, bet tajā pašā laikā mājīga, plašs ēdienu klāsts. Apkalpošana augstā līmenī, mums piedāvāja izvēlēties galdiņu, pavadīja līdz tam un ļoti ātri apkalpoja. Mūsu oficiants izcili pārzināja ēdienkarti un palīdzēja izvēlēties ēdienu. Normālas porcijas, ēdiens pagatavots ļoti garšīgi.

Garšīgi, operatīvi, ērti. Piedāvājumā kaukāziešu nacionālā tradicionālā virtuve, kas priecē un neatstāj vienaldzīgu. Atsevišķs paldies pavāriem) Patīkams un ērts iekārtojums; tīrs, rada vēlmi iegriezties vēlreiz!


Ближайшие рестораны, кафе

Загрузка...